Hakkımızda

Brain Team Türkiye'nin Dijital Dönüşüm iş çözümleri alanında marka konseptimiz ile akıllı iş geliştirme ve yönetme yazılımları hazırlıyoruz.Taze bir fikri , güncel teknoloji ile buluşturup değerler üretmek . Müşterilerimizi mutlu eden , işi doğru yerden çözümleyen, kullanımı keyifli , kısaca güçlü işler çıkartmak için heyecanla çalışıyoruz. Müşterilerimizin işlerini büyütürken, bizde Türkiye'nin Yeni yazılım markasını inşa ediyoruz.

Image placeholder
VİZYONUMUZ

Tüm Türkiye’de , Üst Düzey Standartlarda Yazılım Hizmeti Sağlayan Öncü Kuruluşlardan Birisi Olmak.

Image placeholder
MİSYONUMUZ

Müşterlerimizin , İş Çözümlerinde Kullandıkları Teknolojik Standartları Yükseltmeleri İçin Yeni Fikirler ve Çözümler Sağlamak.

Image placeholder
TEMEL DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklı Olmak , Müşteri İçin Verimli ve Kullanışlı Olan Çözümlere Yönelik Çalışmak , Sadelik , Samimiyet ve Tutarlılık .

İşimize Aşığız

Mutluyuz! Çünkü sabahları erken kalkmak, geceleri geç yatmak için sağlam bir gerekçemiz var,En yaratıcı çözümleri tam zamanında sunabilmek için kurulduğumuzdan bu yana aşk ile calışıyoruz.

Ekibimize katılmak isteyen yetenekli arkadaşları bekliyoruz.

Sen de hayallerimize ortak olmak istiyorsan açık olan konumlar dışında, eğer farklı görevlerde de bu yapıya uyum sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız ya da ben forvet arkası serbest oyuncu olmak isterim derseniz; lütfen bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Bize iletişim sayfamızdan, sosyal medya hesaplarımızdan veya e-posta adresimizden her an ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Brain !

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Müşteri Hizmetleri :
0 850 711 4202
[email protected]